Hakkımızda

hakkimizda (2)

Sevgili Öğrenciler

Şarkikaraağaç‘ ı tercih ettiğinizden dolayı işletmemiz adına sizi kutlarız.
Siyasi görüşü olmayan yurtlarımız, hiçbir şekilde vakıf,kurum,kuruluş,dernek,cemiyet ve cemaata bağlı değildir. 2007-2008 Eğitim Öğretim yılından beri faaliyettedir. Depreme dayanıklı yeni yapılan modern yurt binalarımız öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde eğitim sezonunu en iyi şartlarda geçirebilecekleri profesyonel bayan personeliyle birlikte hizmet vermektedir.
Özel Akdeniz Öğrenci Yurtlarının düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, bahsedilen güvenliği, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, öğrencilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmemizi gelip görmenizde büyük fayda vardır.
Akdeniz Öğrenci Yurtları´nın İlkesi; Öğrencilerimize güvenli ve konforlu konaklama imkanı sunmaktır. 2,4,6 ve 8 kişilik ferah odalarımız, kalorifer sistemi,lcd televizyon,sıcak su,wireless internet bağlantısı, teras, şömine gibi imkanlarımızın yanı sıra kütüphanemiz,mutfağımız,dinlenme ve çalışma odalarımız, spor ve halk oyunları kurslarımız, çamaşırhanemiz, sağlık hizmetleri, revir,en önemlisi sadece bayan personelimizle Öğrencilerimize lüks standartlar sunuyoruz. yurdumuz, temiz bir aile sıcaklığını, kalite ve güveni bir arada hizmetinize sunuyor.
Akdeniz Öğrenci Yurtları’nın Amacı; Yetişkin Bireylere Ev Sahipliği Yaptığımızı Unutmadan,Öğrencilerimize,Derslerine ve Çalışmalarına Odaklanabilecekleri,Güvenli Birinci Sınıf Bir Yaşama Alanını,Uygun Fiyatlar ve Uygun Ödeme Koşullarıyla Sağlamaktır.
Burası bir aile işletmesidir. Saygılarımızla…
şarkikaraağaç, sarkikaraagac, yurt, yurtlar, yurd, yurtları, barınma, pansiyon, kız, öğrenci, myo, ısparta, isparta, akdeniz kız erkek öğrenci yurdu, şarkikaraağaçtaki kız erkek yurtları, şarkikaraağaç kız yurdu, şarkikaraağaç konaklama, şarkikaraağaç kiralık evler, şarkikaraağaç meslek yüksek okulu, ısparta şarkikaraağaç öğrenci yurtları, şarkikaraağaç öğrenci yurtları, şarkikaraağaç öğrenci yurdu, şarkikaraağaç kız öğrenci yurtları, şarkikaraağaç myo, şarkikaraağaç yurt isparta, şarkikaraağaç yurt fiyatları, şarkikaraağaç yurtlar, şarkikaraağaçtaki yurtlar, şarkikaraağaç yurtları, şarkikaraağaç kiz yurdu, şarkikaraağaç kız yurdu, şarkikaraağaç pansiyon, şarkikaraağaç pansiyonları, şarkikaraağaç kız erkek pansiyonları, şarkikaraağaç akdeniz, şarkikaraağaç akdeniz kız yurdu, akdeniz kız erkek öğrenci yurtları, şarkikaraağaç meb, şarkikaraağaç yurt, şarkikaraağaç myo taban puanları, şarkikaraağaç myo kayıt için gerekli evraklar, şarkikaraağaç myo ders programı, şarkikaraağaç myo nerede, şarkikaraağaç myo yurt, şarkikaraağaç myo pansiyon, şarkikaraağaç haberleri, şarkikaraağaç kızıldağ, şarkikaraağaç anadolu lisesi, şarkikaraağaç hava durumu, şarkikaraağaç belediyesi, isparta yurtlar, sdü şarkikaraağaç myo, süleyman demirel üniversitesi şarkikaraağaç meslek yüksek okulu, ısparta şarkikaraağaç resimleri, ısparta şarkikaraağaç haberleri, ısparta şarkikaraağaç, kyk yurdu
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien